• Indianie Świata
 • Indianie Świata
 • Indianie Świata
 • Indianie Świata
 • Indianie Świata
Previous Next
Zamknięcie sezonu 2016 r.

Serdecznie dziękujemy wszystkim naszym kochanym gościom, którzy przybyli na Piknik w dniu 24 września a także tym wszystkim, którzy odwiedzili nas w sezonie w 2016r. Obecnie wioska jest nieczynna. Serdecznie zapraszamy osoby indywidualne od maja 2017r. Grupy zorganizowane zapraszamy od kwietnia, po uprzedniej rezerwacji telefonicznej lub mailowej.

Przypominamy.

Kochani, został nam tylko piątek do przygotowania dla siebie miotły. Będą one wykorzystane w różnych konkurencjach. W ostateczności moga być nasze domowe miotły.

17 września Wioska nieczynna.

17 września, sobota, Wioska nasza jest zamknięta. Serdecznie zapraszamy w niedzielę od godz. 11.00. Osoby, które nie wykorzystały swoich grouponów proszę o telefon 736 947 928. Przypominamy, że w następną sobotę tj. 24.09.2016 roku odbędzie się nasz VII Indiański Piknik. Zaczynamy od godz. 14.00. Wstęp wolny.

24 września zapraszamy na Piknik

Czas szybko płynie i już niedługo VII Indiański Piknik. Serdecznie zapraszamy i przypominamy, że tegoroczny Piknik jest pod hasłem "ZLOT CZAROWNIC" oczywiście tych pozytywnie zakręconych. Strój mile widziany i najlepsze przebranie otrzyma od nas nagrodę niespodziankę. Zaczynamy od godz. 14.00. Wstęp wolny.

Jak co roku Goście z Grouponu.

Zostały tylko dwa tygodnie do zrealizowania grouponów. Bardzo prosimy o rezerwację terminu. Dla Państwa wygody pracować będziemy także w tygodniu, jezeli zajdzie taka potrzeba. Jeżeli jednak okaże się, że komuś nie pasuje termin w tym roku to bardzo proszę o kontakt w celu przełożenia wizyty u nas.

Ostatni poniedziałek wakacji - serdecznie zapraszamy

W związku z dużym zainteresowanie serdecznie zapraszamy naszych miłych gości w ostatnie dni wakacji. Pracujemy w sobotę i niedzielę od godz. 11.00 do 18.00, a od poniedziałku do środy od godz. 11.00 do 17.00
W miesiącu wrześniu w soboty i niedziele od godz.11.00 do 18.00

15 sierpnia (poniedziałek) zapraszamy

Serdecznie zapraszamy 15 sierpnia poniedziałek w godz. 11.00 - 18.00.

VII Indiański Piknik 24 września.

Już teraz mamy zaszczyt zaprosić Państwa na VII Indiański Piknik, tym razem pod hasłem "ZLOT CZAROWNIC" w dniu 24 września (OSTATNIA SOBOTA WRZEŚNIA ).Oczywiście chodzi nam o dobre czarodziejki, szamanki i szamanów. Stroje mile wydziane (przewidzainy konkurs na najbardziej pomysłowy strój). W programie występy grup tanecznych, zespół muzyczny na żywo. Wiele atrakcji z Harry Potera, konkursy i wspólne zabawy. Zapraszamy od godz. 14.00. WSTĘP WOLNY.

26 czerwca 2016 r. Wioska nieczynna.

Z powodów niesamowitych upałów wioska w dniu dzisiejszym tj. 26 czerwca jest nieczynna. Zapraszamy w następną sobotę i niedzielę. Od dnia 4 lipca zapraszamy codziennie oprócz poniedziałków od godz. 11.00.

Serdecznie zapraszamy w długi weekend.

Serdecznie zapraszamy naszych miłych gości w długi weekend. Pracujemy od czwartku 26 maja codziennie do niedzieli 29 maja, od godz.11.00. Przygotowaliśmy dodatkową atrakcję dla dzieci - tor dla Jumbo Ball ( toczenie się w dużej piłce).  Pogoda ma być piękna.

Przepraszamy 14.05
14 Maj 2017

Serdecznie przepraszamy naszych miłych gości, ale z powodu choroby właściciela Wioska Indiańska [ ... ]

Więcej
Zapraszamy 14 maja.
01 Maj 2017

Miło mi poinformować naszych miłych gości że wznawiamy działalność 14 maja. Zapraszamy gośc [ ... ]

Więcej

 

kogis zimowiska

       Na górę!