• Indianie Świata
 • Indianie Świata
 • Indianie Świata
 • Indianie Świata
 • Indianie Świata
Previous Next
Kontakt


Telefon: 736 947 928

Jak do nas dojechać?

Można do nas dojechać  pociągiem.

Wsiadamy na stacji Łódź Kaliska lub Żabieniec w kierunku Kutna, wysiadamy w Chociszewie, idziemy prosto do asfaltu, a następnie prosto asfaltem około 15 minut spacerkiem prosto do Wioski Indiańskiej.

Można też dojechać z Kutna, wsiadamy w pociąg do Łodzi i też wysiadamy w Chociszewie.

Dla zmotoryzowanych

Dojazd z Łodzi do Wioski Indiańskiej - Indianie Świata

Jedziemy ulicą Aleksadrowską do centrum Aleksandrowa Łódzkiego i na światłach skręcamy w prawo na Zgierz. Jedziemy prosto do następnych świateł i skręcamy w lewo na Parzęczew. Jedziemy cały czas zgodnie z pierwszeństwem, w Krasnodębach skrecamy ostro w prawo na Parzęczew.  W miejscowości Mariampol skręcamy w prawo na Chociszew. Jedziemy cały czas prosto, aż skończy się droga i przy szkole skręcamy w lewo. Asfalt doprowadzi nas do parkingu przy Indiańskiej Wiosce.

Dojazd ze Zgierza

Jedziemy ul. Aleksandrowską i skręcamy w prawo na Grotniki. Mijamy Jastrzębią Górę, na stopie skręcamy w prawo. W Jedliczach przejeżdżamy przejazd kolejowy i dalej do Grotnik. Jedziemy w kierunku Ozorkowa. Kiedy zobaczymy po lewej stronie dużą kapliczkę skręcamy w lewo na Orła i dalej prosto aż do przejazdu kolejowego, za którym skręcamy w lewo na Chociszew. Po drodze mijamy Pustkową Górę i dojeżdżamy do parkingu przy Wiosce.

Dojazd z autostrady A2 z kierunku Poznania (18 km)

Wyjazd z autostrady - węzeł Wartkowice - na Poddębice. Po 3 km w miejscowości Gostków skręcamy w lewo na Ozorków. Jedziemy cały czas prosto, mijamy Parzęczew i w miejscowości Wytrzyszczki jedziemy prosto na Chociszew.

Dojazd z autostrady A2 z kierunku Warszawa (18 km)

Wyjazd z autostrady - węzeł Emilia - w kierunku na Gdańsk. Za miejscowością Aleksandria skręcamy w lewo pierwszym zjazdem do Ozorkowa. Dojeżdżamy do centrum i na światłach skręcamy w lewo. Jedziemy cały czas prosto przez Ozorków, przejeżdżamy przez tory, nad autostradą, mijamy Pustkową Górę i dojeżdżamy do Chociszewa.

Dojazd z Łęczycy

Z Łęczycy jedziemy w kierunku na Łódź. W Ozorkowie kierujemy się na Parzęczew. W miejscowości Wytrzyszczki skręcamy w lewo na Chociszew.

 

Przepraszamy 14.05
14 Maj 2017

Serdecznie przepraszamy naszych miłych gości, ale z powodu choroby właściciela Wioska Indiańska [ ... ]

Więcej
Zapraszamy 14 maja.
01 Maj 2017

Miło mi poinformować naszych miłych gości że wznawiamy działalność 14 maja. Zapraszamy gośc [ ... ]

Więcej

 

kogis zimowiska

       Na górę!